SOUTĚŽ Vyšlápni si

VYŠLÁPNI SI (se svým šarplanincem, krašákem nebo tornjakem)

Soutěž pro členy klubu

začíná 15. března a končí 15. října 2023

Možná rádi chodíte se psy na výlety - nabízíme tedy soutěž, při které se můžete podívat do různých zajímavých míst, které by vás třeba ani nenapadlo navštívit. Údaje, čím jsou místa zajímavá, jak se tam dostanete a další podrobnosti budeme postupně doplňovat. A v rámci soutěže se pak můžete podělit o zkušenosti z výletu i na klubovém facebooku. Máte na to déle než půl roku.
Těšíme se na vaši účast i na vaše zkušenosti. 
Mail pro posílání VŠECH (ze soutěžního seznamu i těch samostatně zvolených příspěvků a fotografií) - vyslapnisi@email.cz  (POZOR NE s koncovkou seznam.cz)   nebo vyslapnemesi@seznam.cz

Pravidla:

Kdykoliv během té doby mohou členové klubu zamířit na kterýkoliv cíl z níže uvedeného seznamu. V cíli vyfotografují svého psa na místě, ze kterého bude nezaměnitelně jasné, že jde o cíl uvedený v seznamu. Nebo cíl dobrovolný - za který jste zařazeni o cenu pro nejaktivnější.
Fotografii/fotografie případně s krátkým textem se svými zážitky ze zdolávání cíle a třeba i radami a tipy pro ty, kteří se ke stejnému cíli teprve vypraví, pošlou na mail vyslapnisi@email.cz
Fotografie, případně výběr z nich, a text, pokud bude dlouhý, tak zkrácený, pak klub zveřejní na svém facebookovém profilu. Na fotografii může být jen pes/psi soutěžícího nebo i on s nimi.
Za každý zdolaný cíl získá člen klubu jeden bod. Kolik bude mít bodů, tolik lístků s jeho jménem bude vloženo do závěrečného slosování.
- a v každém kole soutěže, které vždy končí k poslednímu dni měsíce mimo březen (ten se zahrne do měsíce dubna),  jeden ze soutěžících získá jako vítěz kola k posledním dni měsíce duben, květen, červen, červenec, srpen, září měsíční cenu. V tomto losování je každý účastník zastoupen jen jednou bez ohledu na počet míst, které daný měsíc navštíví. 
Měsíční cena: velká miska na krmení a balíček pamlsků se sušeným jehněčím masem. Cena může být doplněna i o dárek od některého sponzora.

- a zároveň s každým získaným bodem bez ohledu na výsledek měsíčního kola soutěže postupuje do celkového kola. Výherce bude zveřejněn 16. října 2023. 
Celková cena: 18 kg balení krmiva Eukanuba – jehněčí pro velká a obří plemen, sušené maso - pamlsky. Cena může být doplněna i o dárek od některého sponzora.

Cena pro nejaktivnějšího: Kdo získá nejvíce bodů, dostane 18 kg balení krmiva Eukanuba - jehněčí pro velká a obří plemena, sušené maso - pamlsky. Cena může být doplněna i o dárek od některého sponzora.

Speciální cena pro nejaktivnějšího   - jiné cíle než uvedené v seznamu

Kromě vybraných cílů může člen klubu posílat do mailu vyslapnisi@email.cz i fota z míst, které navštívil sám, dle svého uvážení a chuti.  Za každý cíl pak získá  bonus. Kdo nasbírá nejvíce bonusů, získá zvláštní cenu.
Cena za bonusy: 6 x 800 g masových konzerv s jehněčím značky Wolf, případně může být cena doplněna i o dárek od některého sponzora 

Doplnění k pravidlům:
Členové klubu si samozřejmě mohou pozvat s sebou na výlet kamarády lidské i psí, další členy klubu a podobně, podle svého uvážení je mohou i vyfotografovat a fotografie zaslat na výše uvedený soutěžní mail s tím, že souhlasí s uveřejněním na fb klubu, ale bod do soutěže mohou za splnění cíle získat a tudíž soutěžit o hlavní cenu pouze členové klubu.

CÍLE SOUTĚŽE VYŠPLÁPNI SI 2023

Kraj

Ústecký
- Pravčická brána
- Zámek a arboretum Jezeří 
- Vrch Mědník nad Měděncem 

Karlovarský
- Červená jáma  - propadlina u města Abertamy
- Bismarckova rozhledna na Háji

Plzeňský
- Americká zahrada – arboretum u obce Chudenice
- Viklany u Žihle
- Hauswaldská kaple u Srní

Jihočeský
- Medvědí stezka
- Zřícenina Louzek
- Chalupské jezírko

Středočeský
- Skryjská jezírka
- Želízy, skály
- Velký Blaník (můžete splnit při klubovém týdnu pod Blaníkem v srpnu)
- Klášterní zahrada Sázava (můžete splnit při klubové akci 22. a 23. dubna) - klášterní zahrada je volně přístupná v návštěvní době kláštera, do něj se ale se psem jít nedá. Klášter kdysi patřil laickým služebníkům, dnes tu na vás dýchá jakési smíření s časem a zvláštní atmosféru má i zahrada. Jsou v ní zbytky kostela sv. Kříže, jeho základy připomínají čtyřlístek.  Pes v zrahradě má být na vodítku.

Královéhradecký
- Broumovské skály
- Braunův betlém u Kuksu
- Pramen Labe
- vodní nádrž Les království 

Pardudický
- Toulovcovy maštale
- Žižkův dub a zřícenina Lichnice
- Hrad Lanšperk 

Zlínský
- na Radhošť k soše Radegasta
- Janův hrad
- Vrch Pardus 

Vysočina
- Národní památník odposlechu v žulových lomech Lipnice nad Sázavou
- Milovské parničky (a koupit si pak můžet i Milovské perníčky)
- Žákova hora se studánkami Eleonorka a Stříbrná

Moravskoslezský
- Hrad Šostýn 
- Trojmezí Hrčava (Česko, Slovensko, Polsko)
- Jeskyně Špička 

Jihomoravský
- Nový hrad u Blanska
- Hrad Cimburk u Koryčan
- Hrad Cimburk nebo Trnávka, okres Svitavy
Čertovy skály (Lidečko) 

Olomoucký
- Valšovická jezírka
- Zřícenina hradu Brníčko
- Poniklý vodopád 

Liberecký
- Ještěd
- Peklo u České Lípy 
- Milštejn