1. klubový tábor Nové Hrady 13. - 20. 7. 2022

Penzion Na celnici 2,6 km od centra Nových Hradů, hraniční přechod Nové Hrady - Pyhrabruck. Přímo v centru Nových Hradů najdete gotický hrad, několik restaurací, možnost nákupu potravin a také neodolatelnou kavárnu .
V areálu jsou dvě oddělené oplocené plochy, jedna s překážkami pro agility, kotce pro psy. Psa je možné si vzít i na pokoj nebo do chatky.

UBYTOVÁNÍ:
V PENZIONU v patře ve dvoj až čtyřlůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, v přízemí je studio se třemi dvojlůžkovými pokoji, dvěma společnými příslušenstvími (páni/dámy) a kuchyňským koutem.

V CHATKÁCH - dvoulůžkové nebo větší čtyřlůžkové, v chatkách není možné vaření, sprchy a WC pro chatky jsou společné v malém domku jako v kempu.

CENA ZA UBYTOVÁNÍ :
Pokud bude účastníků 21 a více, pak bude cena za lůžko za noc 445 Kč, pokud bude účastníků 20 a méně, pak 490 Kč za lůžko za noc.
Čtyřlůžková chata za noc - 800 Kč.
Malá dvoulůžková chata za noc - 450 Kč.
Dítě do tří let BEZ NÁROKU na lůžko - zdarma.

STRAVA:
V penzionu je minirestaurace s celodenním občerstvením, objednat se dá snídaně (100 Kč), případně polopenze (250 Kč) nebo plná penze (370 Kč na dospělou osobu a den), pokud bude dostatek zájemců. Dětské ceny stravy jsou 100/200/270 Kč.
Několik restaurací v blízkých Nových Hradech a další v blízkém okolí i v docházkové vzdálenosti např. v Zevlově mlýně .

NÁKUPY:
Obchody v blízkých Nových Hradech nebo se dá zajet do marketů v Českých Budějovicích, Trhových Svinech, Třeboni nebo Veselí nad Lužnicí.

PROGRAM:
Ráno v dohodnutý čas zhruba půlhodinový až třičtvrtěhodinový nácvik socializace mezi ostatními psy, ovládání psa, zájemci si mohou nacvičit, jak dobře předvést psa na výstavě atd., večer se dle zájmu nácvik opakuje.
Každý večer, pokud to počasí dovolí společné posezení u táboráku i s možností společného vaření v kotlíku na ohni nebo opékání masných dobrot.
Dále každý podle svého, jako na dovolené. Tedy individuální nebo po dohodě společné procházky po okolí, výlety, sběr hub (pokud porostou) a podobně. V okolí je řada památek nebo možnosti koupání v rybnících, pískovnách nebo koupališti Horní Stropnice.

JAK SE BUDE PLATIT ZA UBYTOVÁNÍ A DALŠÍ ORGANIZAČNÍ POKYNY:
Je třeba SE PŘIHLÁSIT u koordinátora ubytování Petra Šmakala (tel. 608 028 810, mail : petr@smakal.eu) nebo přímo o provozní penzionu ( objednavky@penzionnacelnici.cz) do 30.5.2022. Do tohoto termínu mají zájemci z klubu přednost, pak se nabídka uvolnění pro veřejnost. K 22.5.2022 je volné studio, 1 dvojlůžkový pokoj, 1 dvojlůžková a 1 čtyřlůžková chatka, ostatní je již obsazeno! Aktuálně je přihlášeno 25 dospělých, 4 děti a nepočítaně psů.
Část ubytovaných osob budou účastníci tréninkového agility tábora, který povede členka našeho klubu. Budou upozorněni, že tam budou společně šarplaninci, aby si hlídali své psy.

PLATIT se budou 50% zálohy na ubytování, přímo na účet penzionu, které se již vybírají a zajišťují tak blokaci objednaného ubytování.

KONTAKTY:
PRO UBYTOVÁNÍ A PRO PŘÍPADNÉ DALŠÍ DOTAZY K PROGRAMU: Ing. Petr Šmakal (kontakty viz výše).