Přihláška na bonitaci - kemp Cíl, Sázava 21. 4. 2024

NEJPRVE JSOU UVEDENY POKYNY, přihláška on-line je pod nimi

IMPORTOVANÝ PES NEBO FENA MUSÍ BÝT PŘED BONITACÍ PŘEREGISTROVÁNI DO ČESKÉ PLEMENNÉ KNIHY. Tedy průkaz původu (musí být exportní, pozná se to podle toho, že je označen většinou slovy export pedigree) zašlete s předtihem na plemennou knihu Českého kynologického svazu, U peramenky 3, 170 00 Praha 7. DOPORUČENĚ! Předtím si udělejte kopii.

Na bonitaci a s sebou si vezmu průkaz původu a očkovací průkaz. Pes/fena musí být očkován/a proti vzteklině, očkování musí být platné (viz údaj v očkovacím průkazu, termín, kdy máte přijít na přeočkování, je termínem, kdy dosavadní očkování přestává platit)

K přihlášce je třeba přiložit fotokopii průkazu původu. Pokud se hlásíte on-line přihláškou, která je níže, a nelze kopii PP přiložit, pošlete ji mailem na sarplaninac@seznam.cz

- Na bonitaci lze přihlásit jen psa/fenu, který je starší 18 měsíců, má za sebou již jednu výstavu klubovou nebo speciální v ČR (nebo je na ni přihlášen). VÝJIMKA pro jarní bonitaci - pokud ještě nemáte splněnu výstavu, můžete na jarní bonitaci, pokud se nahlásíte na nejbližší výstavu pořádanou klubem (v tomto případě Litoměřice).

- Před bonitací je třeba nechat zrentgenovat kyčelní klouby kvůli dysplazii a vhodné je mít snímek vyhodnocen, výsledek vepsat do přihlášky. Pokyny pro posílání snímků jsou na internetové stránce klubu, případně je sdělí na telefonickou žádost poradkyně chovu nebo předsedkyně - telefonní číslo na webové stránce.

Za bonitaci je třeba uhradit poplatek: 600 korun člen klubu, 1200 korun nečlen, a to předem na účet číslo 882623399, číslo peněžního ústavu 0800, variabilní symbol 012 (jen výjimečně lze jinou možnost bez navýšení sankce platby domluvit před akcí na tel. čísle 606268086). Za platbu na místě se totiž dle rozhodnutí členské základny připlácí 100 procent původní částky. 


 
1 Začátek 2 Dokončit
Soubory musí být menší než 2 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png.
Soubory musí být menší než 2 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png.